انواع دستگاه لیبل زن
انواع دستگاه لیبل زنReviewed by Kooshasanat on Aug 3Rating: 5.0انواع دستگاه لیبل زنانواع دستگاه لیبل زن

انواع دستگاه لیبل زن

بدون شک دستگاه لیبل زن یکی از دستگاه های حیاتی در هر واحد تولیدی است. با استفاده از این دستگاه لیبل یا برچسب بر روی محصول درج می شود و می تواند حاوی انواع اطلاعات از جمله تاریخ تولید، انقضا، مشخصات محصول، مواد تشکیل دهنده، نکات مهم نگهداری و … باشد. لیبل می تواند تاثیر زیادی در نوع نگرش مشتری نسبت به محصول و تصمیم او برای خرید داشته باشد، بنابراین لازم است نهایت دقت را در انتخاب دستگاه لیبل زن داشته باشد تا لیبل های مناسب و با کیفیت بر روی محصولات خود درج کنید. برای آشنایی با انواع دستگاه های لیبل زن کافی است چند دقیقه زمان برای مطالعه این متن صرف کنید.

انواع دستگاه لیبل زن

انواع دستگاه برچسب زن بر اساس نوع لیبل انتخابی شما

یکی از اصلی ترین انواع دسته بندی دستگاه لیبل زن، بر اساس جنس و نوع لیبلی است که قرار است با این دستگاه بر روی ظروف مورد نظر شما درج شود. شما می توانید بر حسب جنس، اندازه و شکل هندسی ظروف، کیفیت ، قیمت و طول عمری که از لیبل انتظار دارید، یک نوع لیبل را انتخاب نمایید. مشخصا دستگاهی که برای درج لیبل انتخاب می کنید باید با لیبل انتخابی متناسب باشد. برای مثال تصور کنید که بر حسب ماهیت واحد تولیدی، سرعت برچسب زنی اهمیت زیادی برای شما دارد. همچنین می خواهید که لیبل ها هزینه کمتری داشته و در برابر پاره شدن مقاوم باشند. در این صورت می توانید دستگاه لیبل زن شیرینگ را انتخاب کنید. برای آشنایی با این نوع دستگاه، می توانید به مقاله اختصاصی این دستگاه مراجعه نمایید.

در صورتی که بخواهید لیبل های کم هزینه اما با کیفیت بر روی محصولات خود درج کنید، می توانید استفاده از لیبل های پشت چسبدار را در اولویت قرار دهید و از انواع دستگاه لیبل زن پشت چسبدار استفاده نمایید.

دستگاه لیبل زن بر اساس محل درج لیبل

اگر نگاهی به محصولات کوشا صنعت بیندازید، خواهید دید که دستگاه لیبل زن بر اساس محل درج لیبل نیز دسته بندی می شود. ممکن است شما بخواهید تنها در یک طرف محصول، لیبل مورد نظر خود را درج کنید. در این حالت دستگاه لیبل زن یک طرفه برای شما مناسب خواهد بود اما در صورتی که می خواهید لیبل در دو طرف ظروف ثبت شود، لازم است نسبت به تهیه دستگاه لیبل زن دوطرفه اقدام نمایید. همچنین محل مورد نظر شما برای درج لیبل نیز اهمیت دارد. برای مثال برخی دستگاه ها به نحوی طراحی شده اند که می توانند لیبل را بر روی سطوح فوقانی نصب نمایند، برخی دیگر برای سطوح جانبی و برخی برای هر دو طراحی شده اند.

تنوع دستگاه لیبل زن بر اساس محل درج لیبل

دستگاه برچسب زن بر اساس شکل هندسی ظروف

در نوعی دیگر از دسته بندی دستگاه لیبل زن، انتخاب دستگاه بر اساس شکل هندسی ظروف یا جعبه های مورد نظر شما انجام می شود. برای مثال در صورتی که قصد دارید لیبل ها بر روی طروفی گرد مثل بطری نصب شوند، لازم است از دستگاه های لیبل زن گرد استفاده نمایید. دستگاه های لیبل زن کتابی نیز برای ظروف مستطیلی یا مربعی مناسب هستند. کوشا صنعت با استفاده از تکنولوژی روز و با بهره گیری از تخصص افراد با تجربه، دستگاه های لیبل زنی را نیز طراحی نموده است که می توانند برای ظروف چند وجهی و دارای اشکال پیچیده مورد استفاده قرار گیرند.

دستگاه لیبل زن اتوماتیک و نیمه اتوماتیک

در نوع دیگری از دسته بندی دستگاه لیبل زن، میزان خودکار بودن دستگاه به عنوان معیار دسته بندی مد نظر قرار می گیرد. شما می توانید بر اساس حجم تولید و سرعت مورد نیاز برای لیبل زدن، نوع تمام اتومات یا نیمه اتومات را انتخاب کنید. نوع تمام اتومات سرعت بالاتری برای ثبت لیبل داشته و برای خطوط تولید با حجم بالای تولید که سرعت بالای لیبل زنی مد نظر است، مناسب است. دستگاه لیبل زن نیمه اتومات برای واحد های تولیدی با حجم تولید کمتر مناسب تر است. گفتنی است که نوع نیمه اتومات به اپراتور بیشتری نیاز دارد. لیبل زن اتومات به دلیل پیچیدگی بیشتر دستگاه، معمولا قیمت بالاتری دارند.

دستگاه های لیبل زن صنعتی اتومات و نیمه اتومات

دستگاه لیبل زن سریع

در کل دستگاه های لیبل زن، دستگاه های سریعی هستند و در مقایسه با سایر روش های لیبل زنی پر سرعت محسوب می شوند. با این وجود می توانید در میان انواع دستگاه لیبل زن موجود، نوع پر سرعت را انتخاب کنید. دستگاه های لیبل زن سریع کوشا صنعت، دستگاه های ایده آل برای واحد های تولیدی هستند که حجم تولید بالایی داشته و نیاز دارند تا لیبل های با کیفیت را به صورت کاملا سریع بر روی ظروف بچسبانند.

دستگاه های سفارشی

تجربه و تخصص تیم کوشا صنعت این امکان را به وجود آورده است تا مشتریان بتوانند بر اساس نیاز، دستگاه های اختصاصی و سفارشی خود را داشته باشند. در صورتی که متخصصان به این نتیجه برسند که دستگاه های موجود و طراحی شده کوشا صنعت، پاسخگوی نیاز واحد تولیدی شما نیست، امکان طراحی دستگاه های اختصاصی و متناسب با نیاز خط تولید با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن وجود دارد.

انواع دستگاه برچسب زن کوشا صنعت

شما می توانید انواع دستگاه لیبل زن مورد نیاز خود را با بهترین کیفیت و ساخته شده از بهترین مواد و به روز ترین تجهیزات الکترونیکی از کوشا صنعت تهیه نمایید. کارشناسان متخصص و زبده این گروه همراه شما هستند تا بهترین انتخاب را داشته باشید و متناسب با نیاز واحد تولیدی خود، یک دستگاه لیبل زن مناسب تهیه نمایید.

تولید انواع دستگاه لیبل زن صنعتی توسط گروه کوشا صنعت

تنوع دستگاه های لیبل زن کوشا صنعت بسیار زیاد است. دستگاه های لیبل زن مورد نیاز صنایع مختلف از جمله صنایع غذایی، صنایع دارویی، صنایع پوشاک، صنایع شیمیایی، صنایع آرایشی و بهداشتی و … در این واحد صنعتی تولید می شود. شما می توانید انواع دستگاه های لیبل زن از جمله لیبل زن دو طرفه، یک طرفه، پرسرعت، لیبل زن گرد، کتابی ، لیبل زن زیر سطوح، فوقانی، لیبل شیرینگ و … را از کوشا صنعت تهیه نمایید.

تمامی دستگاه های لیبل زن کوشا صنعت، با یک سال گارانتی و همراه با 10 سال خدمات پس از فروش عرضه می شوند. همچنین اپراتور یا نماینده مشتری، به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی برای کار با دستگاه دوره می بیند.

تماس با ما