دستگاه شیرینگ لیبل چه کارایی دارد؟

دستگاه شیرینگ لیبل چه کارایی دارد؟

 

تمامی کارخانه‌های تولیدی در حال حاضر از اهمیت بالا لیبل‌ها مطلع هستند. لیبل بسته‌بندی کالاها سیستم خاصی دارد که بیشتر برای اطلاع‌رسانی به مشتریان استفاده می‌شود. بسته‌بندی علاوه‌بر اینکه در نگه‌داری محصول اهمیت دارد، سبب آگاهی بیشتر مشتریان می‌شود. اما چطور لیبل‌های درست را طراحی و تهیه کنیم؟ دستگاه شیرینگ لیبل به شما کمک می‌کند تا بهترین طرح و نقش را برای محصول خود انتخاب کنید.

لیبل و نوع بسته‌بندی همانند یک رسانه عمومی خواهد بود که برای ارتباط میان مشتری و فروشنده استفاده می‌شود. در نظر داشته باشید اگر لیبل روی ظروف بسته‌بندی اطلاعات مفید و البته کافی در اختیار مشتریان نگذارد، تاثیر آن عکس خواهد بود. بنابراین با انتخاب یک لیبل نامناسب امکان دارد کالا شما جذابیت خود را از دست بدهد و میزان فروش شما کم شود. طی این راهنما کوشا صنعت یکی از دستگاه‌های لیبل‌زن را برای شما توصیف می‌کند.

 

آشنایی کامل با دستگاه شیرینگ لیبل

 

همان‌طور که می‌دانید لیبل زیبایی بسته‌بندی محصول شما را چند برابر می‌کند. در نتیجه مشتریان بیشتری جذب محصول شما می‌شوند. یکی از بهترین و پرکاربردترین دستگاه‌های لیبل‌زن، دستگاه شیرینگ لیبل است که در صنایع مختلفی استفاده می‌شود. این دستگاه برچسب‌های نازکی بر روی ظرف بسته‌بندی شما می‌چسباند. همان‌طور که از نام این دستگاه مشخص است، دستگاه شیرینگ برای لیبل زدن بهترین گزینه محسوب می‌شود.

در نظر داشته باشید، دستگاه لیبل شیرینگ به 2 صورت در بازار موجود است: اتومات و نیمه‌اتومات. زیباترین لیبل‌ها را با کمک همین دستگاه بر روی ظروف بسته‌بندی خود پیاده کنید. به مجموعه دستگاه‌های لیبل‌زن خط بسته‌بندی، شیرینگ پک گفته می‌شود. طراحی و تولید این دستگاه‌ها کار ساده‌ای نیست اما می‌توانید بهترین کیفیت لیبل را با دستگاه لیبل شیرینگ تجربه کنید.

جنس ظرف بسته‌بندی شما از چیست؟ اگر از نایلون پلی‌اتیلن استفاده می‌کنید، پس بهتر است از همین دستگاه برای فشرده‌سازی و چاپ برچسب موردنظرتان نهایت بهره را ببرید. اگر می‌خواهید تنها یک لیبل بر روی در ظرف بزنید، باز هم می‌توانید از همین دستگاه شیرینگ استفاده کنید. البته با کمک و کارایی دستگاه لیبل‌زن شیرینگ می‌توانید در ظرف خود را حتی پلمپ کنید.

 

دستگاه شیرینک لیبل اتومات

 

پیش از این نیز گفتیم که دستگاه شیرینگ لیبل به صورت اتومات و نیمه‌اتومات در بازار وجود دارد. آیا با روند عملکرد دستگاه شیرینگ اتومات آشنایی دارید؟ لیبل‌ها به صورت رولی درون این دستگاه قرار می‌گیرند. با نزدیک شدن ظرف بسته‌بندی دستگاه شیرینگ، لیبل را می‌برد و از بقیه رول جدا می‌کند.

سپس این لیبل برش‌زده‌شده به صورت غلاف بر روی ظرف بسته‌بندی قرار می‌گیرد. در واقع دستگاه اتومات با رویت ظرف بسته‌بندی شروع به برش زدن لیبل‌ها می‌کند. در ادامه نیز لیبل‌ها را خیلی سریع بر روی ظروف می‌چسباند اما روند و عملکرد دستگاه لیبل‌زن شیرینگ نیمه‌اتومات این‌گونه نیست.

 

 

دستگاه شیرینگ لیبل نیمه‌اتومات

 

دستگاه‌های لیبل‌زن شیرینگ نیمه‌اتومات برخلاف دستگاه‌های شیرینگ لیبل‌زن اتومات عمل می‌کنند. به طور کلی طی روند استفاده از دستگاه‌های نیمه‌اتومات، لیبل‌ها از قبل برش می‌خورند و به صورت غلافی بر روی ظرف بسته‌بندی نمی‌چسبند. بلکه اپراتور این دستگاه باید لیبل‌ها را بر روی ظروف بسته‌بندی بچسباند.

خاصیت گرما‌دهی و تونل شیرینگ این نوع از دستگاه‌ها نیز یکی دیگر از ویژگی‌های منحصربه‌فرد آنها محسوب می‌شود. به خاطر داشته باشید که تونل یا کوره حرارتی این دستگاه شیرینگ با پشم شیشه عایق‌بندی شده است. حرارت نهایی آن نیز توسط المنت‌های قسمت تونلی آن تامین می‌شود. فراموش نکنید این دستگاه نسبت به سایر دستگاه‌های مجموعه شیرینگ پک سرعت بیشتری دارد.

 

ویژگی‌ منحصربه‌فرد دستگاه شیرینگ لیبل

 

اگر به دنبال لیبل زدن بر روی ظروف بسته‌بندی خود هستید اما پول زیادی در دست ندارید، بهتر است دستگاه شیرینگ لیبل را انتخاب کنید. زیرا این دستگاه ارزان‌تر از سایر دستگاه‌های لیبل‌زن است. علاوه‌بر قیمت خوب این نوع از دستگاه‌ها، شما می‌توانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن بر روی تمام ظروف بسته‌بندی خود لیبل بچسبانید.

یکی از قابلیت‌های این دستگاه، چسباندن لیبل یک‌سره بر روی کل ظرف بسته‌بندی است. نوع لیبل‌ها در سرعت و قیمت دستگاه لیبل‌زن شیرینگ تغییری ایجاد نمی‌کند. لیبل‌های چسب‌گرم، پشت چسب‌دار، و لیبل‌های کاغذی همه و همه توسط همین دستگاه شیرینگ پشتیبانی می‌شوند. بدین‌ترتیب، دستگاه لیبل شیرینگ یکی از پرفروش‌ترین‌های دستگاه‌های شیرینگ پک به حساب می‌آید.

یکی دیگر از ویژگی‌های جذاب این دستگاه، قطرهای مختلف آن است که برای برش یا رول کردن انواع برچسب‌ها کارایی دارد. به طور کلی دستگاه شیرینگ در انواع قطرها در بازار موجود است. از این‌رو درنگ نکنید و سفارش دستگاه خود را همین حالا به ثبت برسانید. از آنجاییکه هزینه چاپ به طور معمول کیلویی محاسبه می‌شود، دستگاه لیبل‌زن شیرینگ بسیار به‌صرفه‌تر از سایر دستگاه‌ها خواهد بود.

با پیشرفت تکنولوژی، این دستگاه‌های مدرن روی کار آمدند و برای لیبل‌زدن بر روی ظروف بسته‌بندی در خط تولید کارخانه‌های بزرگ استفاده می‌شوند. ناگفته نماند لیبل‌هایی که در این دستگاه‌ها کارایی دارند، به طور معمول از جنس پی‌وی‌سی هستند. البته خاصیت ضدآب هم دارند. لیبل دستگاه‌های شیرینگ خاص هستند و در برابر فشارهای مختلف، غبار، و حتی ضربه نیز مقاومت خوبی دارند.

 

دستگاه شیرینگ لیبل کوشا صنعت

 

کوشا صنعت تمام تلاش خود را می‌کند تا بهترین کیفیت دستگاه و لیبل را در اختیار مشتریان خود بگذارد. لیبل دستگاه‌های لیبل‌زن شیرینگ از جنس پلاستیک منعطف هستند و به راحتی پاره نمی‌شوند. مدل‌های کاغذی سایر دستگاه‌ها کیفیت پایینی دارند، اما کوشا صنعت بهترین کیفیت لیبل را عرضه می‌کند.

طی این راهنما برای شما توضیح دادیم که دستگاه‌های شیرینگ لیبل به طور معمول برای پلمپ کردن انواع شیشه‌ها یا بطری‌ها استفاده می‌شوند. بنابراین کوشا صنعت نیز با بسیاری از کارخانجات تولیدی از مربا گرفته تا محصولات بهداشتی همکاری دارد. مقرون‌به‌صرفه بودن دستگاه‌های تولیدی کوشا صنعت، کارخانه‌های تولیدی زیادی را جذب این دستگاه کرد.

در پایان اینکه، با کمک این دستگاه شیرینگ لیبل کوشا صنعت به راحتی و طی مدت زمان بسیار کوتاهی می‌توانید برچسب‌های موردنظر خود را بر روی ظروف بسته‌بندی بچسبانید. این فرآیند بدون هزینه‌های اضافه انجام می‌شود. در ضمن به هیچ‌وجه نگران کیفیت لیبل‌های محصولات خود نباشید.

 

نویسنده : فریبا محمدی

تماس با ما