انواع و کارکرد دستگاه لیبل زن پشت چسبدار 

دستگاه لیبل زن پشت چسبدار اتومات
انواع و کارکرد دستگاه لیبل زن پشت چسبدار Reviewed by Kooshasanat on Aug 3Rating: 5.0کارکرد دستگاه لیبل زن پشت چسبدار کارکرد دستگاه لیبل زن پشت چسبدار 

انواع و کارکرد دستگاه لیبل زن پشت چسبدار 

اگر به دنبال دستگاه و ماشین آلات لیبل زن هستید، بدون شک بارها نام دستگاه لیبل زن پشت چسبدار را خواهید شنید. این دستگاه از رایج ترین انواع دستگاه های لیبل زن مورد استفاده در صنایع مختلف همچون صنایع غذایی، شیمیایی، صنایع دارویی و آرایشی و بهداشتی است. با استفاده از دستگاه لیبل زن پشت چسبدار می توانید لیبل های پشت چسبدار را به راحتی بر روی انواع ظروف مورد نظر خود بچسبانید. این دستگاه ها به دلیل مقرون به صرفه و سریع بودن، در صنایع مختلف به وفور استفاده می شوند. در ادامه این دستگاه کاربردی را بیشتر معرفی می کنیم:

کارکرد دستگاه لیبل زن پشت چسبدار

لیبل، برچسب یا اتیکت با اهداف و به منظور های مختلف بر روی ظروف درج می شود. شما ممکن است بخواهید برای ارائه اطلاعاتی همچون معرفی محصول، مواد تشکیل دهنده، قیمت، توضیحات مصرف، توضیحات نگهداری، تاریخ تولید یا انقضا و … از برچسب استفاده نمایید. لیبل یا برچسب انواع مختلفی دارد و از جنس های مختلفی تشکیل شده است. شما بر حسب نوع و اندازه ظرف، میزان محتوایی که بر روی برچسب درج خواهید نمود، جنس و کیفیتی که از لیبل انتظار دارید و … نوع لیبل مد نظر خود را انتخاب میکنید. یکی از رایج ترین انواع لیبل که هزینه مناسبی هم دارد، لیبل پشت چسب دار است. دستگاه های لیبل زن، بر اساس اهداف و نیازهای شما و البته جنس لیبل شما انتخاب می شوند. در صورتی که لیبل پشت چسبدار را انتخاب نموده باشید، باید از دستگاه لیبل زن پشت چسبدار برای چسباندن آن بر روی ظروف استفاده کنید. این دستگاه ها، به شما کمک می کنند تا لیبل های پشت چسبدار را که تهیه نموده اید بر روی قسمت مورد نظر از ظروف، بچسبانید. بر حسب جنس، اندازه و شکل هندسی ظروف، می توانید یکی از انواع دستگاه لیبل زن را انتخاب کنید که در ادامه بیشتر معرفی می شود.

دستگاه لیبل زن پشت چسبدار یک طرفه و دو طرفه

اولین نکته ای که باید در خصوص دستگاه لیبل زن پشت چسبدار مشخص کنید این است که این دستگاه به چند طرف ظروف مورد نظر، لیبل می چسباند. در صورتی که تنها از یک جهت، لیبل­ها بر روی ظروف چسبانده خواهد شد، باید سراغ دستگاه های لیبل زن پشت چسبدار یک طرفه بروید اما اگر می خواهید که فرایند چسباندن لیبل از دو طرف انجام شود، دستگاه شما باید از نوع دو طرفه باشد. مشخصا دستگاه هایی که از یک طرف اقدام به چسباندن لیبل می کنند، ساده تر و سریع تر بوده و در مقایسه به دستگاه هایی که از دو طرف لیبل را می چسبانند، قیمت مناسب تری دارند. بر حسب نیاز و طراحی که برای ظاهر محصولات تولیدی خود دارید، لازم است یکی از انواع را انتخاب کنید.

دستگاه لیبل زن پشت چسبدار یک طرفه و دو طرفه

انتخاب دستگاه لیبل زن پشت چسبدار بر اساس شکل هندسی ظروف

بر اساس شکل هندسی ظروف مورد نظر شما برای برچسباندن لیبل، لازم است نوع مشخصی از دستگاه لیبل زن پشت چسبدار را انتخاب کنید. برای مثال در صورتی که لیبل های مورد نظر، بر روی ظروف گرد همچون بطری چسبانده می شوند، دستگاه های لیبل زن گرد برای واحد تولیدی شما مناسب هستند. در صورتی که بر روی ظروف مستطیلی، درج لیبل را انجام خواهید داد، بهتر است دستگاه لیبل زن پشت چسبدار ویژه این ظروف یعنی دستگاه لیبل زن کتابی را انتخاب کنید. کوشا صنعت دستگاه لیبل زنی را نیز برای ظروف چند وجهی طراحی و تولید نموده است، در صورت نیاز می توانید از این نوع دستگاه نیز انتخاب و ثبت سفارش نمایید. کارشناسان کوشا صنعت همراه شما هستند تا دستگاه متناسب با نیازهای خط تولید خود را انتخاب و تهیه نمایید.

دستگاه لیبل زن پشت چسبدار و محل درج لیبل

دستگاه لیبل زن پشت چسبدار تنوع بسیار زیادی دارد و بر اساس معیارهای مختلفی دسته بندی می شود. یکی دیگر از روش های دسته بندی این دستگاه ها، بر اساس محلی است که انتظار دارید دستگاه لیبل را بچسباند. برخی دستگاه ها از نوع فوقانی هستند. این دستگاه ها، لیبل مورد نظر را بر روی سطح بالایی ظروف می چسبانند. برخی دیگر لیبل زن زیر سطوح نامیده می شوند، در این دستگاه ها، لیبل باید بر روی زیر سطوح چسبانده شود. نوع دیگری از لیبل ها نیز علاوه بر سطح فوقانی، بر کناره های ظروف چسبانده می شوند. کوشا صنعت تمامی انواع این دستگاه ها را طراحی و تولید نموده است. تنها کافی است بر حسب نیاز خود، یکی از این دستگاه ها را انتخاب کنید.

دستگاه لیبل زن پشت چسبدار نیمه اتومات و تمام اتومات

یکی دیگر از نکاتی که باید به هنگام انتخاب و ثبت سفارش دستگاه لیبل زن پشت چسبدار مشخص کنید، نیمه اتومات یا اتومات بودن آن است. در دستگاه های اتومات تمامی مراحل به صورت خودکار انجام می شود.  این دستگاه ها مجهز به سنسور هستند و به محض دیدن ظروف؛ برچسب را بر روی آن می­چسبانند. اپراتور می تواند تنظیمات را کنترل کند و مواردی همچون سرعت و راندمان برچسب زدن را تحت کنترل بگیرد. اما در دستگاه های نیمه اتومات، بخشی از فرایند به صورت دستی انجام می شود. از آنجایی که اغلب واحد های تولیدی به دلیل سرعت بالا، دستگاه لیبل زن پشت چسبدار را انتخاب می کنند، نوع اتومات به دلیل سرعت بیشتری که دارد، طرفداران بیشتری در میان واحد های تولیدی مختلف دارد.

دستگاه لیبل زن پشت چسبدار اتومات

انواع دستگاه لیبل زن پشت چسبدار کوشا صنعت

کوشا صنعت تولید کننده انواع دستگاه های لیبل زن صنعتی می باشد. دستگاه لیبل زن پشت چسبدار گروه بزرگی از تولیدات این مجموعه را شامل می شود. دستگاه های لیبل زن پشت چسبدار با تنوع بسیار بالایی از جمله لیبل زن گرد، کتابی و چند وجهی در دو نوع اتومات و نیمه اتومات تولید می شوند. دستگاه های لیبل زن کوشا صنعت می توانند بر حسب خواسته مشتری، دو طرفه یا یک طرفه باشند. همچنین بر اساس محلی که برای درج لیبل مد نظر دارید، می توانید دستگاه مورد نیاز خود را انتخاب و ثبت سفارش کنید. در صورتی که برای انتخاب، نیاز به کمک و مشاوره دارید، می توانید با کارشناسان متخصص و با تجربه کوشا صنعت در ارتباط باشید.

کوشا صنعت ضمن تضمین کارایی و کیفیت دستگاه های لیبل زن، با ارائه خدمات ممتاز نصب، راه اندازی و پشتیبانی، آرامش خاطر مشتریان خود را تامین می کند. در صورتی که دستگاه لیبل زن واحد تولیدی خود را از میان دستگاه های تولیدی کوشا صنعت انتخاب نمایید، نحوه کار با دستگاه به صورت کامل به اپراتور یا نماینده مشتری، آموزش داده می شود. تمامی دستگاه های لیبل زن تولیدی کوشا صنعت دارای یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش می باشند.

تماس با ما